Moskitiery rolowane w domu

posted in: Bez kategorii

moskitiera2Ciepłe dni są przyjemne, jednak dla wielu osób to katorga. Wszelkie owady, które wlatują do naszego domu są uciążliwe i hałaśliwe. Muszki, komary i inne stworzenia z łatwością mogą przedostać się do pomieszczeń przez otwarte okna. Komary bzyczące w nocy, muszki w owocach i muchy latające po mieszkaniu to prawdziwa plaga. Czy jedynym rozwiązaniem jest szczelne zamknięcie domu i poddanie się żarowi? Nie, wystarczy zamontować moskitierę okienną, która raz na zawsze pozbędzie się problemu.

Moskitiery służą właśnie do zatrzymywania owadów tam, gdzie ich miejsce- czyli na zewnątrz. Centralna część moskitiery została wykonana z gęstej siatki, która powstrzyma nawet najmniejsze muszki. Całość montowana jest po zewnętrznej części okna, dzięki temu mamy możliwość przewietrzania pomieszczeń i jednoczesną ochronę przed owadami. Całą konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które posłużą nam przez wiele sezonów. Zaletą Moskitiery rolowanej jest jej prosta budowa, dzięki której zamontujesz osłonę samodzielnie. Montaż jest możliwy do wnęki okiennej lub bezpośrednio na ramie okiennej. Siatka antyinsektowa została umieszczona na specjalnym wale, w górnej części konstrukcji. Przy pomocy mechanizmu zawijającego ze sznurkiem możemy dowolnie ją zwijać i rozwijać w zależności od potrzeby. Najczęściej mechanizm schowany jest w obudowie, dzięki czemu nie rzuca się w oczy i jest estetyczny. Sama siatka umieszczona jest w prowadnicach, dzięki czemu nie pląta się i nie sprawia problemów przy rozwijaniu. System taki gwarantuje komfortowe użytkowanie i pełną ochronę. Dzięki moskitierze na zawsze pozbędziesz się owadów, muszek i komarów ze swojego otoczenia.

Moskitiera jest niezbędnym elementem w każdym domu, gdzie owady przeszkadzają w życiu. Nie ma nic gorszego niż komar bzyczący koło ucha w środku nocy. Pogryzione przez owady dzieci także nie są z takiego faktu zadowolone a szkoda tracić wakacji na drapaniu się. Trzeba także zdać sobie sprawę, że owady są źródłem wielu chorób i nie sprzyjają dobrym warunkom w domu.

This entry was posted on 27 listopada 2013 at 14:04 and is filed under Bez kategorii. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

  • NAJNOWSZE WPISY

  • KATEGORIE

  • byli na Parapetówce