PARAPETÓWKA ZAPROSZENIE – CZYLI JAK ORYGINALNIE ZAPROSIĆ GOŚCI?

posted in: Mieszkania

zaproszenie-parapetowkaZakup domu lub długo wyczekiwana przeprowadzka to wielki powód do radości, którym nie dziwota, że chcemy podzielić się z najbliższymi. Nadszedł zatem czas, aby zorganizować parapetówkę. Oczywiście doskonale wiemy kogo chcemy zaprosić, bo lista znajomych i przyjaciół od dawna jest już skrystalizowana, ale w głowie kołacze nam tylko jedna myśl: parapetówka zaproszenie. Bo w jaki sposób zaprosić naszych gości, aby uczynić to oryginalnie, lecz zarazem z należytym szacunkiem?

Parapetówka to rodzaj luźnej imprezy towarzyskiej, dlatego z tego względu zbyt oficjalne zaproszenia nie są wymagane. Rzecz jasna możemy po prostu zaprosić naszych gości ustnie, telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości sms, lecz warto nadać temu dniu właściwą oprawę. Warto zatem pokusić się o tradycyjne zaproszenie w formie papierowej. Nasi goście z pewnością poczują się wtedy naprawdę wyjątkowo!

Skoro okazja jest niezwykle radosna, również zaproszenie powinno być miłe i przyjemne. Oprócz zatytułowania rzecz jasna: parapetówka zaproszenie, warto dodać humorystyczną grafikę lub rysunek, kojarzący się z domem. Jaką grafikę możemy zatem wybrać? Ciekawą propozycją są domy wszelkiego rodzaju, drzwi, wycieraczki, samochody przeprowadzkowe itp. Jednakże, jeżeli jesteśmy osobami kreatywnymi, możemy pokusić się o własnoręcznie skomponowaną grafikę. Mogą być to fotografie naszego nowego domu lub nasze portrety, umieszczone w okiennicach mieszkania. W tej kwestii panuje duża dowolność, pamiętajmy jednak, że parapetówkowe zaproszenie zawsze powinno kojarzyć się z domem.

Aby nasze zaproszenie nie było banalne, oprócz godziny, daty i adresu, możemy dołączyć do niego humorystyczną rymowankę lub kilka osobistych zdań, skierowanych do naszych gości. Mogą być to słowa motywujące ich do przybycia i zarazem uświadamiające im, jak ważne dla nas jest to, aby w tym dniu, spędzili z nami czas, jak na przykład: jadła będzie pełen stół, musisz przybyć do nas tu.

Chcąc zaprosić naszych gości na parapetówkę, możemy skorzystać z gotowych wzorów, umieszczonych w sieci, wpisując w wyszukiwarkę Internetową: parapetówka zaproszenie, ale nasi goście z pewnością docenią, jeżeli zaproszenie wykonamy samodzielnie lub dodamy jakiś osobisty akcent.

This entry was posted on 28 maja 2014 at 14:29 and is filed under Mieszkania. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.