Sklep Winrol Wrocław – nowoczesne rolety okienne

Sklep Winrol Wrocław – nowoczesne rolety okienne
Parapetowa Nazwa:
Sklep Winrol Wrocław – nowoczesne rolety okienne
Parapetowa Kategoria:
Parapetowy Opis:

Firma Winrol z siedzibą we Wrocławiu specjalizuje się w indywidualnym doradztwie i wycenie różnego rodzaju rolet do mieszkań i pomieszczeń biurowych. Jej oferta obejmuje wysokiej klasy rolety rzymskie dostępne w wielu różnych wariacjach oraz żaluzje plisowane i drewniane, moskitiery oraz inne dodatki.

Rolety ze sklepu Winrol Wrocław – fot.1

Wykwalifikowani pracownicy firmy dokonują pomiaru na miejscu, w domu klienta, dzięki czemu dobrane przez nich rolety idealnie wpisują się w nawet najbardziej wymagających i nierównych powierzchniach. Na wszystkie swoje produkty Winrol udziela dwóch lat gwarancji i obejmuje ona zarówno rolety i żaluzje, jak i usługi ich montażu. Wszystkie produkty wykonane są wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe i długo zachowują swój kolor nowości.

Rolety ze sklepu Winrol Wrocław – fot.2

Firma gwarantuje szybką realizację każdego zamówienia oraz indywidualne podejście do potrzeb klientów tak, by finalny produkt spełniał wszystkie ich oczekiwania. Wieloletnie doświadczenie i liczne, pozytywne opinie od dotychczasowych klientów świadczą o jej rzetelności.

Parapetowe WWW:
Parapetowy Telefon:
506276482
Parapetowy NIP:
8982119415
Parapetowy REGON:
022023461
Parapetowa Siedziba:
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
  • Sklep Winrol Wrocław – nowoczesne rolety okienne
  • NAJNOWSZE WPISY

  • KATEGORIE

  • byli na Parapetówce