Meble kuchenne z firmy Meble Drzazga Wrocław

Meble kuchenne z firmy Meble Drzazga Wrocław
Parapetowa Nazwa:
Meble kuchenne z firmy Meble Drzazga Wrocław
Parapetowa Kategoria:
Parapetowy Opis:

Meble Drzazga to producent mebli na wymiar, który może pochwalić się 35-letnim doświadczeniem na wrocławskim rynku. Oferuje najwyższej jakości meble – kuchnie na wymiar, meble łazienkowe, meble biurowe, szafy na wymiar, garderoby i różnego rodzaju zabudowy. Firma Meble Drzazga stawia dobro klienta na pierwszym miejscu. W ramach swoich usług proponuje profesjonalne i indywidualne podejście do każdej realizacji. Zlecenia wykonywane są rzetelnie, starannie i terminowo. Klienci doceniają wysoką jakość usług i mebli, która oparta jest na uważnym wysłuchaniu potrzeb klienta.

Meble kuchenne z firmy Drzazga Wrocław fot.1

Meble Drzazga to miejsce, w którym można spełnić marzenie o idealnej kuchni stworzonej według własnych preferencji czy też funkcjonalnej zabudowie pięknej łazienki. Projekty mebli na wymiar zawsze dopasowywane są do oczekiwań klienta. Każdy dom jest inny, każdy ma inne potrzeby. Jedna rodzina dysponuje niewielkim pomieszczeniem do zagospodarowania, a inna – ogromnym. Firma Meble Drzazga bierze pod uwagę komfort korzystania z proponowanych produktów.

Meble kuchenne z firmy Drzazga Wrocław fot.2

Siedzibą firmy jest Wrocław, jednak zlecenia realizowane są na terenie całej Polski, a nawet w krajach Unii Europejskiej.

Parapetowe WWW:
Parapetowy Telefon:
606827777
Parapetowy NIP:
7471695643
Parapetowy REGON:
022084741
Parapetowa Siedziba:
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
  • Meble kuchenne z firmy Meble Drzazga Wrocław
  • Meble kuchenne z firmy Meble Drzazga Wrocław
  • NAJNOWSZE WPISY

  • KATEGORIE

  • byli na Parapetówce