Studio Mebli bowArte – designerskie lampy Wrocław

Studio Mebli bowArte – designerskie lampy Wrocław
Parapetowa Nazwa:
Studio Mebli bowArte – designerskie lampy Wrocław
Parapetowa Kategoria:
Parapetowy Opis:

Meble są w stanie nadać charakter poszczególnym pomieszczeniom w domu. Zawsze staramy się dopasować je zgodnie z naszymi potrzebami. Jeżeli szukacie oryginalnych mebli, które nie tylko będą funkcjonalne, ale będzie wyróżniał je design, to zajrzyjcie do bowArte – wyjątkowego miejsca, gdzie potrzeby klientów zawsze stawiane są na pierwszym miejscu. Zawsze stawiamy na oryginalność i unikalność, która pomaga wyrazić swoje własne „ja” naszym klientom.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.1

Stawiamy głównie na polskie marki, które znane są ze swojej perfekcji w dążeniu do doskonałości. Przedstawiamy Wam meble nowe, ale także te po renowacji. W szczególności zachęcamy Was do zakupu tych drugich, które są dowodem na to, że meble mogą uzyskać drugie życie.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.2

U nas znajdziesz wszystko, o czym człowiek jest w stanie tylko marzyć, jeżeli chodzi o wyposażenia wnętrz. Warto zajrzeć na naszą stronę, gdzie możecie obejrzeć nasze przykładowe aranżacje oraz realizację. Wasze domowe wnętrza będą wyróżniały się niezwykłym smakiem i wyjątkową estetyką.

Studio Mebli bowArte

Parapetowy Telefon:
505036535
Parapetowy NIP:
5531630558
Parapetowy REGON:
383084129
Parapetowa Siedziba:
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
  • Studio Mebli bowArte – designerskie lampy Wrocław
  • Studio Mebli bowArte – designerskie lampy Wrocław
  • NAJNOWSZE WPISY

  • KATEGORIE

  • byli na Parapetówce