Swan-Klim Wrocław – klimatyzacja i wentylacja

Swan-Klim Wrocław – klimatyzacja i wentylacja
Parapetowa Nazwa:
Swan-Klim Wrocław – klimatyzacja i wentylacja
Parapetowa Kategoria:
Parapetowy Opis:

Jeśli szukasz dynamicznie rozwijającej się firmy, która zaprojektuje dla Ciebie, a następnie wykona instalację sanitarną to koniecznie skontaktuj się z firmą SWAN-KLIM z Wrocławia. Zapytasz dlaczego? Już wyjaśniam.

Montaż klimatyzacji Wrocław

Firma SWAN-KLIM jest przedsiębiorstwem, którego specjalnością jest projektowanie, a następnie wykonanie systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zarówno bytowych, jak i przemysłowych. Atutem firmy jest bogate doświadczenie zawodowe, a także kompleksowa obsługa inwestycji. Nadrzędnym celem działalności zawsze był i jest Klient, jego rzetelna i solidna obsługa. SWAN-KLIM prowadzi swoja działalność głównie na terenie województwa dolnośląskiego, ale istnieje możliwość realizacji usług także na terenie całego kraju.

W ofercie firmy znajdziesz projektowanie, a następnie wykonawstwo a także nadzór inwestorski, pomiary i regulacje a także profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zarówno całych systemów jak i urządzeń chłodniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty dostępny jest numer telefonu +48 880-515-087. Niezbędne informacje można również otrzymać drogą mailową biuro@swan-klim.pl.

Swan-Klim

Parapetowe WWW:
Parapetowy Telefon:
880515087
Parapetowy NIP:
8842510102
Parapetowy REGON:
021324284
Parapetowa Siedziba:
ul. Pełczyńska 4 50-950 Wrocław
  • Swan-Klim Wrocław – klimatyzacja i wentylacja
  • NAJNOWSZE WPISY

  • KATEGORIE

  • byli na Parapetówce