P.G. GROUP Sp. z o.o. – kasetony elewacyjne Wrocław

P.G. GROUP Sp. z o.o. – kasetony elewacyjne Wrocław
Parapetowa Nazwa:
P.G. GROUP Sp. z o.o. – kasetony elewacyjne Wrocław
Parapetowa Kategoria:
Parapetowy Opis:

T

ym, co już od ponad dwudziestu lat cechuje spółkę PG Group, jest transparentność oraz uczciwość. To właśnie wyznawane przez nas wartości pozwoliły nam na dotarcie do tego miejsca, w jakim jesteśmy dzisiaj.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.1

W naszej ofercie znaleźć Państwo mogą obróbki blacharskie, okna dachowe, panele ścienne, blachodachówkę, rynny, blachy trapezowe oraz o wiele więcej produktów, dostępnych na naszej stronie. Niezależnie od tego, co Państwo wybiorą, my ze swojej strony gwarantujemy najwyższą, niezaprzeczalną jakość naszych produktów, a co za tym idzie – satysfakcję i zadowolenie.

Kasetony elewacyjne Wrocław fot.2

Przywiązujemy ogromną wagę do budowania pozytywnego wizerunku spółki, dlatego dbamy o każdego klienta w najwyższym stopniu. Każde zamówienie realizujemy z troską o najdrobniejsze szczegóły, by spełnić pokładane w nas oczekiwania. Uczciwość jest dla nas wartością, która gra pierwsze skrzypce. Działamy zgodnie z przyjętymi praktykami branżowymi, a nasze procesy wciąż są doskonalone, by jeszcze bardziej podwyższyć jakość naszych usług.

P.G. GROUP Sp. z o.o.

Parapetowy Telefon:
713169301
Parapetowy NIP:
8961302657
Parapetowy REGON:
932645847
Parapetowa Siedziba:
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – kasetony elewacyjne Wrocław
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – kasetony elewacyjne Wrocław
  • NAJNOWSZE WPISY

  • KATEGORIE

  • byli na Parapetówce