Tespol Sp. z o.o. - cyfrowe urządzenia pomiarowe

Polska firma Tespol Sp. z o.o. z Wrocławia to autoryzowany przedstawiciel najlepszych producentów specjalistycznych systemów radiokomunikacyjnych i aparatury kontrolno-pomiarowej. Ponad 25 lat doświadczenia pozwala na stworzenie kompleksowej oferty w zakresie dystrybucji sprzętu, a także jego serwisu.

Cyfrowe urządzenia pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.1

Ponadto Tespolświadczy wsparcie techniczne i kalibrację urządzeń, a także szkolenia użytkowników. Kalibracja może odbywać się w laboratorium firmy lub u klienta. Takie usługi można kupować raz do roku, albo zamówić cykl kilku kalibracji rok po roku.

Cyfrowe urządzenia pomiarowe z oferty firmy Tespol fot.2

Przedsiębiorstwo to współpracuje z służbami ochrony państwa, a także sektorem wojskowym, ponadto może się poszczyć koncesję MSWiA. Dodatkowo posiada kancelarię tajną oraz pion Ochrony Informacji Niejawnych. Najpopularniejsze urządzenie dostępne do zakupu to multimetry i oscyloskopy. Multimetry cyfrowe, będące uniwersalnymi miernikami, które dedykowane są do prac serwisowych, badawczo-rozwojowych, do badań naukowych, stosowane są także w przemyśle.

Tespol Sp. z o.o.

Parapetowa Kategoria
Parapetowe WWW
Parapetowy Telefon
Parapetowy NIP
8992410135
Parapetowy REGON
930513685
Siedziba
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
  • Tespol Sp. z o.o. – cyfrowe urządzenia pomiarowe
  • Tespol Sp. z o.o. – cyfrowe urządzenia pomiarowe